Zapalone w sierpniu
"Gdy smutek boli, a słowa zbyt małe, by rozpacz wypowiedzieć. Zostaje tylko milczenie pełne gorących łez i bliskość osieroconych serc... ❤️"
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie. - Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"Jak ulotne jest życie, trwa tylko chwilkę.Prawdziwa miłość i pamięć trwa i trwać będzie dopóki wystarczy nam sił.Wieczne odpoczywanie i radość wieczną niech Ci Pan da po tamtej stronie życia."
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"„ Nie płacz w liście,nie pisz że los ciebie kopnął,nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia,kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno.„ ● J.Twardowski ●
Lampeczka pamięci.Spoczywaj w spokoju..♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"PS.
Przepraszam za bledny wpis. Mialo to byc na twoja smutna Rocznice Marto.Śpij w spokoju i czuwaj z góry nad swoimi bliskimi a ja tule ich serdecznie do serca, bez słów,bo tak nie powinno byc!!"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"Urodzinowe światełko za wczoraj Marto, jaśniutkie, błyszczące tęsknotą twoich bliskich za Tobą.Niech ogrzewa Twoją Dusze kochana..♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci"
zapalił(a) Kasia przyjaciółka Tomka dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"❄️♨️❄️"Kiedyś taki dzień nadejdzie I powiemy śmierci kres. Zmartwychwstania słońce wzejdzieI nastąpi koniec łez."Zostawiam codzienną modlitwę, spoczywaj w pokoju.Pamiętam Martusiu.❄️♨️❄️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-27
Zgłoś SPAM
"W sercach tęsknota i żal, często w martwej ciszy płyną łzy, nie liczymy już ile upłynęło dni....brakuje nam Was Kochani tak bardzo...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
"W tę okrutną Rocznicę Martuniu kochana...moje światełko,pamięć i łzy...Mamuniu,przytulam smutno-Monika"
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) Mama Marvinka ♨️♨️♨️ dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
"⭐♨️⭐"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
"Martuniu, przytulam Twoją Mamusię. To najsmutniejsza rocznica dla rodzica. Światełko dla Ciebie [*]"
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
""Niech miłość,która wśród nas żyła, nigdy nie umrze i będzie wciąż żywa;..❤️ͼ̮̑●̮̑ͽ❤️..Rocznicowe światełko i modlitwa dla Ciebie Martusiu kochana...śpij spokojnie."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
"♨️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.♨️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
"Córeczko kochana śpij snem wiecznym."
zapalił(a) mama dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM
"[~] Smutne rocznicowe świtełko pamięci dla Ciebie Marto [~]"
zapalił(a) Mama Leszka K dnia 2025-08-26
Zgłoś SPAM