Zapalone w wrześniu
"♨️♥️♨️"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2025-09-06
Zgłoś SPAM
"(*) ŚWIATEŁKO PAMIECI I MODLITWA DLA CIEBIE (*)"
zapalił(a) MAMA LESZKA K dnia 2025-09-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-09-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-09-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-09-06
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-09-06
Zgłoś SPAM
"❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️ ☘️♨♨️♨ ☘️ Umarłych wieczność odtąd trwa, dokąd pamięcią im płaci., spoczywaj w pokoju wiecznym..Pamiętam Martusiu ...☘️♨♨️♨ ☘️ ❤️♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨ ❤️ ♨ ԑ̮̑♦̮̑ɜܓ ♨❤️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-09-06
Zgłoś SPAM
"Kolejny dzień kończy się tym samym samotnością i tęsknotą, a jutro...otwieramy oczy, nie ma Was i znów to ukłucie serca, szukamy, a Was nie ma, jest tylko Wasz obraz wyryty w naszych sercach Kochani."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
"✬ *♥* ✬ *♥*✬ *♥* ✬ *♥* ✬
Gdzie są Skarby nasze tam i będą serca nasze
✬ *♥* ✬"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
"ZAWSZE BĘDZIESZ W SERCACH TYCH, KTÓRZY PAMIĘTAJĄ I WCIĄŻ CIĘ KOCHAJĄ. - Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
"Czasem odchodzą nasze anioły…
Lecz oni ciągle przecież żywi
Nadal wytrwale są wśród nas
Ich dusze przy nas pozostały…
I będą, póki nie skończy się tutaj nasz czas.
Światełko dla Ciebie ❤️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
"Pokój Twojej duszy, Marto..."
zapalił(a) mama Roberta Przybysz dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
"❄️❤️⭐❤️❄️Gdy otworzysz swe serce jak księgę w której przetrwały stronice zapisane złóż wtedy sobie wieczną przysięgę że nie dopuścisz by były zapomniane. Pamiętam.Martusiu..❄️❤️⭐❤️❄️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-09-05
Zgłoś SPAM
"Taki fizyczny ból ciągle czujemy...za Waszą obecnością, za wspólnym spacerem, za Waszym uśmiechem, za Waszym spojrzeniem, za słowami...za Wami Kochani.."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-09-04
Zgłoś SPAM
"(¯`·.¸❤️`¯)...I tylko Anioł na mogile, Czuwa i strzeże, bo Bóg tak chciał, Każdy przystanie tu na chwilę, Przy grobie w smutku będzie trwał… (¯`·.¸❤️`¯)"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-09-04
Zgłoś SPAM
"Jak szybko zapomina się człowieka ,tylko matka pamięta stale, modli się, tęskni i płacze łzami i sercem. Życie tak krótkie, wieczność długa. Niech radość otacza Cię w domu Ojca"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2025-09-04
Zgłoś SPAM