Zapalone w wrześniu
"Zapalam Tobie od serca światełka cieplutkie i jaśniutkie, odpoczywaj w pokoju Marto..(¯` ╬´¯)"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-09-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-09-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-09-15
Zgłoś SPAM
"Światełko pamięci"
zapalił(a) Kasia przyjaciółka Tomka dnia 2025-09-15
Zgłoś SPAM
"⭐❤️Największym skarbem człowieka jest Jego pamięć. Przechowujemy w niej urocze chwile, najdroższe serca,najcenniesze słowa, gesty,czyjeś oczy, czyjeś łzy. Były naszego życia ozdobą.⭐❤️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-09-15
Zgłoś SPAM
"W milczeniu niecodziennym ciągle płaczą oczy, łzy niczym kamienie spowalniają bieg każdego dnia, z wielkim bólem wciąż krzyczymy tak bardzo nam Was Kochani brak..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
"♨️❤️♨❤️ Bądźcie pamięcią w naszych sercach po wszystkie dni naszego istnienia. Bądźcie miłości wspomnieniem i w smutku pocieszeniem. Bo w naszych sercach, Wasze serca biją.❤️♨❤️"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
"❤️✨️❤️ ☀️ Światełko Pamięci za dziś ❤️✨️❤️
❤️✨️ I na kolejne pięć dni ❤️✨️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
".-❤️-. Niedzielne Światełko Pamięci dla Ciebie Marto."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
""W krzyżu cierpienie, w krzyżu zbawienie".Niech Twój i nasz krzyż doprowadzi do światłości wiecznej.Światełko niech się pali w smutną niedzielę Podwyższenia Krzyża.Odpoczywaj w pokoju."
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
"Smutne niedzielne światełko Martuniu...pamiętam"
zapalił(a) mama Karolinki-babcia Jędrusia dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
"Zapalam świeczkę niech Tobie Marto płonie zawsze, nigdy nie gaśnie.. Bądź szczęśliwa Tam, wśród Gwiazd.♨️♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-09-14
Zgłoś SPAM
"Trudna to miłość na odległość światów, gdzie znicz granicą, gdzie tęsknota płomieniem głaszcze dłonie w popiołach i gdzie świętem ścieżek powszedniość bo ona trwa..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-09-13
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-09-13
Zgłoś SPAM
"Tęsknimy za Wami - jesteście ciągle w naszych myślach i sercach.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ• Światełko Pamięci dla Ciebie Martusiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-09-13
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-09-13
Zgłoś SPAM
"╠♨️ ╣ ŚWIATEŁKO PAMIĘCI, NA WEEKEND NIECH TOBIE MARTO PŁONIE.. I NIGDY NIE GAŚNIE... ╠♨️ ╣"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-09-13
Zgłoś SPAM
"Ci co odchodzą wciąż z nami są i żyją sobie obok nas... Patrzą z miłością na nasze dni... Czasem się śmieją przez łzy.. Deszczowe światełko pamięci i zadumy... R.I.P."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2025-09-13
Zgłoś SPAM