Zapalone w wrześniu
""
zapalił(a) Mama Tadzia W dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze,zostawiamy ciche wspomnienie.....
Światełko Pamięci dla Ciebie Marto."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
"❤️☀️ Światełko Pamięci na ostatni wrześniowy wieczór ❤️☀️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
"Zapalam od serca światełka na ostatni dzień września, odpoczywaj w pokoju Marto...♨️ ♨️ ♨️"
zapalił(a) Mama Katrin dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
",, Idąc cmentarną aleją szukam Ciebie mój przyjacielu, odszedłeś bo byłeś słaby jak suchy liść. Chcę być tylko z Tobą przez kilka małych chwil. Pozwól mi przywołać dawne lata..." R.I.P."
zapalił(a) Józek Marchewczyk dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
"❤️⭐☘️⭐❤️Jest taki ból, którego nic nie ukoi? Jest taki strach, którego nic nie pokona ? jest taki żal, który nigdy nie zniknie?. jest taka tęsknota, która już na zawsze zostanie.❤️⭐☘️❤️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-09-30
Zgłoś SPAM
"Na zapłakanych szybach tęsknota słowa pisze, przydrożne mokre lampy wiatr do snu kołysze...zazdroszczę, że wiatr wziął w objęcia łzy nieba... my nie możemy wziąć Was w ramiona..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) rodzice Krzysia Bernat dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ⭐❤️♨️❤️⭐ Mama Karola Wiśniewskiego ⭐♨️❤️♨️⭐ dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
"NA ZAWSZE W NASZYCH SERCACH I PAMIĘCI. ♨❤️♨ . Światełko Pamięci dla Ciebie Marto."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
"⭐♨️⭐"
zapalił(a) mama Dariusza Kowalczyka dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Iwony K. dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
"❤️❀❤️Nieuchronnie mijają zdarzenia, odchodzą chwile, doby, mija kolejny rok Jest jednak coś,co się nie zmienia , coś czego nie da się zgubić. Coś trwa, coś zostaje… Nasza miłość i nasza pamięć.❤️❀❤️"
zapalił(a) żona śp.Henia Dobrońskiego dnia 2025-09-29
Zgłoś SPAM
"Przestaliście być częścią życia, ale nie naszego...jak moglibyśmy uważać za zmarłych Tych, którzy żyją w naszych sercach? tęsknimy Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2025-09-28
Zgłoś SPAM
"෴❤️❤️෴☀️෴❤️❤️෴ "Nie umiera ten, kto żyje w naszych sercach i w naszej pamięci " .❤️❤️ ..ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ ԑ̮̑❄️̮̑ɜܓ"
zapalił(a) Mama Roberta i Wiesia dnia 2025-09-28
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) babcia Kamilka Wisniewskiego dnia 2025-09-28
Zgłoś SPAM