Tło
X
Wspomnienia + dodaj wspomnienie
19.01.2023 r
Czas tak szybko płynie. Minuta równa się sekundzie; wieczność w godzinę się zamienia. Nie daj nam Panie Do przodu biec mijając historii koniec i początek. Nawet każda powieść ma swą treść nie, puste karty skrywa. Każde słowo, każda myśl tworzy dialog i fabułę. Ma początek, rozwinięcie, zakończenie tak jak i w życiu bywa. Miłość- ofiarowuje dar, który człowiekiem się nazywa. Wiosna, lato, jesień, zima, fortuna kołem się toczy- to lata mijają bezlitośnie. A gdy nadchodzi zmierzch próżno szukać naszej drogi- księga się zamyka. Nie zapomnijmy więc przystanąć czasem, zagłębić się w myśli swoje, złapać ciszy tchnienie. Odwrócić się choć na chwilę, na pięcie i dostrzec wokół siebie ludzkie cienie. Mówią, że śmierć jest okrutna, zamyka na wieczność oczy; zabiera ból i nadzieję oddając w zamian chłodną mogiłę i nagie cierpienie. Gdzie więc jesteś? Dokąd śmierć Cię powiodła? Pewnie tylko do nieba do Św. Piotra. Co nam po tobie zostało, tylko wspomnienia. Wspomnienia tych chwil, które już nigdy nie powrócą. Tych radosnych i złych, w których służyłeś nam radą i pomocą. Tego uśmiechu i żartów beztroskich, na każda okazję; Twego cierpienia, by dłużej dla nas żyć i troski; Twych mądrych oczu, w których wszystko dostrzec można było, Brak nam będzie Twojego głosu, dźwięku śmiechu, siły i uporu. Bądź zawsze przy nas, „módl się za nami”. Uproś Anioła, by strzegł nas za życia i gdy i nas zmierzch zastanie. Spoczywaj w pokoju wiecznym Amen.
Zgłoś SPAM
19.01.2023 r
Niech każdy, kto do Ciebie przychodzi odchodzi od Ciebie czując się lepszym i szczęśliwszym. Niech każdy widzi dobroć w Twojej twarzy,w Twoich oczach i w Twoim uśmiechu. Radość można wyczytać właśnie z oczu ,pojawia się w słowie i geście i czynie. Radości nie można zamknąć w sobie zawsze przenika na zewnątrz, radość przecież jest bardzo zaraźliwa. Twoja twarz na zawsze pozostała w pamięci naszej, zawsze uśmiechnięta ,życzliwa, serdeczna. Spoczywaj w Bogu Marku On Cię zawezwał ,może za wcześnie, ale na pewno wiedział co czyni. Pokój duszy dla Twoich rodziców i braci ,cieszcie się razem z innymi Aniołami wiecznością i radością nieba. Zawsze w moim wspominaniu w wypominkach i modlitwie. o naszych zmarłych których już nami nie ma. jak zawsze pięknie ,jak zawsze piękne słowa”Serce pełne miłości Serce pełne czułości w oczach Pana to bilet do nieba
Zgłoś SPAM
+ dodaj wspomnienie

Łucja Laskus

* 02.01.1925

+ 22.01.2006

Miejsce pochówku:
Celestynów
woj. mazowieckie

Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
wnuczka Ewelina z rodziną
zajoma
Dorota Laskus
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 161 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.