Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
"⭕⭕⭕☘️◕ •*`*• ◕ ☘️•*`*• ◕ •*`*• ◕CI CO NAJWIĘCEJ DAJĄ ŚWIATU NAJSZYBCIEJ ODCHODZĄ ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ◕ •*`*• ◕ •*`*• ◕☘️ •*`*• ◕☘️ ⭕⭕⭕"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2021-12-17
Zgłoś SPAM
"Palimy znicze, nikłe światło w półmroku drży...pamiętamy, zawsze pamiętamy...pamiętamy o wszystkich Ukochanych, którym już teraz Pan zamknął żywota drzwi..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2021-12-16
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2021-12-16
Zgłoś SPAM
"PAMIĘTAMY _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2021-12-16
Zgłoś SPAM
"~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}})) ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~~~~ ~~~~(({{::❤️☀❤️::}}))~"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2021-12-16
Zgłoś SPAM
"Nic nie zgasi płomienia, który ciągle płonie w naszych sercach...kiedyś ten płomień przyniesiemy do Was Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2021-12-15
Zgłoś SPAM
"♥♥ ~~««* Pamiętam i Światełko posyłam Ci do Nieba *»»~~♥♥"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2021-12-15
Zgłoś SPAM
"-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2021-12-15
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2021-12-15
Zgłoś SPAM
"Melodię "Ciszy" Wam zanucimy, słowa modlitwy spłyną same, myślą do dawnych dni powrócimy, do czasów gdy byliśmy razem Ukochani...."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2021-12-14
Zgłoś SPAM
"(♨️) - Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2021-12-14
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2021-12-14
Zgłoś SPAM
"┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2021-12-14
Zgłoś SPAM
"Jak żyć wspomnieniami, jak wyrazić smutek zamknięty za ścianą ciężkich powiek, jak znależć schronienie przed tęsknotą??? Krzysiu Kochany"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2021-12-13
Zgłoś SPAM
"Na zawsze w naszych sercach i pamięci. _ڿڰۣڿ❀❤❀ڿڰۣڿ_ Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2021-12-13
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2021-12-13
Zgłoś SPAM
"⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️ Niech blask tej świecy rozświetla Ci drogę,a jej Ciepło ogrzewa Twoją Duszę⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️Zostawiamy modlitwę⭐❄⭐ ❄️ Odpoczywaj w pokoju⭐❄⭐ ❄️⭐❄⭐ ❄️"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2021-12-13
Zgłoś SPAM
"Posłuchajcie proszę Kochani, chcemy Wam powiedzieć...że zapomnieć Was to jak przestać żyć, zapomnieć Was znaczy nie mieć nic...w pamięci i modlitwie Jesteście na zawsze"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2021-12-12
Zgłoś SPAM
"Dla Krzysia, światełko. ♨️"
zapalił(a) Babcia Zosi Gębki dnia 2021-12-12
Zgłoś SPAM
"W Dniu Palenia Świec za wszystkie Dzieci,które odeszły i III Niedzielę Adwentu smutne światełko dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2021-12-12
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   385   386   387   ...   751   752    następna » 
+ dodaj znicz

Krzyś Bernat

* 07.03.2000

+ 05.09.2010

Miejsce pochówku:
Warszawa, cm. Służewski Stary, ul. Fosa 17
woj. mazowieckie

O nim

Zesłał Bóg anioła, bo widział, że potrzeba połączyć wodę i ogień.
Pozornie niemożliwe.

Dorastał razem z nami, dzieląc wszystkie nasze radości i smutki.
Pokazywał, jak można kochać nie żądając niczego w zamian. Pokazywał, jak można myśleć o innych zamiast myśleć o sobie. Pokazywał, jak w największych kłopotach można odnaleźć radość i ślad Bożej ręki.

Połączyłeś nas Krzysiu swoją miłością, zdobywającą wszystkich, którzy Cię poznali.

Nawet wtedy, gdy ogarnęła Cię przerażająca choroba, dźwigałeś ten krzyż, nie skarżąc się. Cierpiałeś pozbawiony prawie wszystkich radości, które są dniem codziennym Twoich rówieśników. Walczyłeś i pozostawałeś z nami tak długo, bo czułeś, że nie jesteśmy gotowi na Twoje odejście. Dla nas każdy kolejny dzień z Tobą był wymodlonym darem Boga.

Dziękujemy Ci Krzysiu za to, że byłeś z nami. Niebo nam Cię zesłało, jak małego aniołka, żeby pokazać nam, co znaczy bezgranicznie kochać i poświęcać się dla innych.

Swoją miłością zjednoczyłeś tak wielu ludzi, którzy na całym świecie modlili się o Twoje uzdrowienie, którzy bezinteresownie wspomagali Ciebie i nas w walce z chorobą i trudnościami dnia codziennego.

Dziękujemy Księdzu Jackowi - proboszczowi naszej Parafii - za opiekę duchową, i za wszystkie sakramenty, które Krzyś otrzymał w naszym Kościele.

Dziękujemy księżom i szafarzom, za modlitwę i komunię, z którą przychodzili do Krzysia, gdy sam nie mógł uczestniczyć w Mszy świętej.

Dziękujemy Pani Alince Bednarek za wszystko, bo nie da się wyliczyć wsparcia i miłości, jaką obdarzyła Krzysia.

Dziękujemy Pani Małgosi Karpińskiej - wychowawczyni Krzysia, która całym sercem pokochała go jak własne dziecko i dawała mu radość nauki, której tak bardzo pragnął.

Dziękujemy dzieciom - koleżankom i kolegom Krzysia z klasy za to, że chociaż go prawie nie znali, to był obecny w ich sercach.

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 330, a w szczególności pracownikom świetlicy szkolnej za dar serca i pomoc finansową.

Dziękujemy księdzu Wojtkowi - kapelanowi Hospicjum - za opiekę duchową i ostatnie pożegnanie.

Dziękujemy pracownikom Hospicjum i wolontariuszom - za pomoc i radość Krzysia na bałtyckiej plaży, za to, że ostatnie chwile swojego życia mógł spędzić w domu, z najbliższymi, w poczuciu bezpieczeństwa i miłości.

Dziękujemy Kasi Tilokani za bezinteresowną rehabilitację Krzysia.

Dziękujemy fundacji "Mam Marzenie" za kroplę szczęścia.

Dziękujemy fundacji "Avalon" za udostępnienie swojego konta.

Dziękujemy dr Monice Stefankiewicz - która pokazała, że będąc lekarzem można również pozostać człowiekiem.

Dziękujemy też Rodzicom, rodzinie i wszystkim znajomym i nieznajomym (a było ich tak wielu, że nie jesteśmy w stanie wymienić tu wszystkich) , którzy w tak trudnych chwilach wspierali Krzysia i nas oferując pomoc duchową i finansową.

-----------------------

Krzysiu - Synku nasz najukochańszy - odszedłeś, ale zawsze będziesz z nami, w naszych sercach, w naszych myślach i w naszych działaniach. Kiedyś znowu się spotkamy, weźmiemy za ręce i pobiegniemy połączeni miłością, której nic nie zgasi.

 

Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Artur Przyjaciel z zerówki
Józek Marchewczyk z rodziną
Natalia Wisniewska
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Sylwia i Weronika Gniadek
zuzia gałek
Gosia, Klaudia i Simon
dorota bgar
ciocia śp Pawełka Runge
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Barbara spod Krakowa
Babcia i Dziadzio
mama Emilka Lewandowskiego
Iwona Roula-Karpinska
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 199335 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.