Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
"Przyjdżcie i przytulcie nas, pokażcie jutro w świetle tęczy, potrzebujemy Waszej dłoni blisko...Jesteście Tam, a nas nie ma Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2022-03-23
Zgłoś SPAM
"(_❤️_) - Nasza pamięć i światełko najjaśniejsze dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2022-03-23
Zgłoś SPAM
"♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡°♡° ❤️ Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒ ❤️ ♡° ♡°"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2022-03-23
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2022-03-23
Zgłoś SPAM
"Okrutne życie nam Was zabrało, szczęśliwe dni zamieniły się we wspomnienia...wierzymy, że Tam gdzie Jesteście, jesteście szczęśliwi Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2022-03-22
Zgłoś SPAM
"I cisza i pustka i brak kogoś, kto szedł wspólnym życiem, wspólną drogą. Tak bardzo nam Was brakuje..KOCHANI. _______ Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2022-03-22
Zgłoś SPAM
"☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀ ŚPIJ SPOKOJNIE ☀ ▄)(❤️)(▄ ☀☀ ▄)(❤️)(▄ ☀"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2022-03-22
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2022-03-22
Zgłoś SPAM
"Rozpacz w nas ciągle tkwi, wspomnienia, żal, łzy...i jedno marzenie - spotkamy się...i wiara, że w niebie poznamy się...Kochani..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2022-03-21
Zgłoś SPAM
"Z myślą o Tych co odeszli na zawsze - zostawiamy ciche wspomnienie. ____ Światełko Pamięci i modlitwa dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2022-03-21
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2022-03-21
Zgłoś SPAM
"❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕☀❄️ Modlitwy szept i światełka blask na znak naszej nieustannej pamięci❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️ ❄️☀◕◕═════♣❤️♣═════◕◕❄️☀❄️"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2022-03-21
Zgłoś SPAM
"Wysyłam światełko pamięci i modlitwę w pierwszy dzień wiosny,piękny ,słoneczny, ale smutny bez Ciebie.Niech słońce niebieskie ogrzewa Twoją duszę Krzysiu"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2022-03-21
Zgłoś SPAM
"☘️☀️☘️ Jasne Światełko Pamięci na pierwszy dzień wiosny ☘️☀️☘️"
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2022-03-21
Zgłoś SPAM
"Móc przytulić jeszcze raz, chociaż przez chwilę tych, których już z nami nie ma...tęsknimy Kochani...ciągle tak samo..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2022-03-20
Zgłoś SPAM
"Tęsknimy za Wami _ Jesteście ciągle naszych myślach i sercu.•ڰۣڿ ❤️ ڰۣڿ•. Smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2022-03-20
Zgłoś SPAM
"☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☀☘️Życie jest ulotne, pamięć wieczna ☀☘️✿⋞♡⋟✿ ❤️[ ❤️ ]❤️ ☀☘️✿⋞♡⋟✿ Światełko i modlitwę zostawiamy ✿⋞♡⋟✿☘️☀ ❤️[ ❤️ ]❤️ ✿⋞♡⋟✿☘️☀"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2022-03-20
Zgłoś SPAM
"Tylko wspo9mnienia nam pozostały kiedy Was zabrakło, tylko to tak niewiele...nie możemy Was przytulić...żeby tak móc przeszłość odwrócić, cofnąć czas...Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2022-03-19
Zgłoś SPAM
"Nie ma takich słów, które oddałyby żal, jaki czujemy po stracie bliskich i takich, które mogłyby nas w takiej chwili pocieszyć. _____ Światełko Pamięci Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2022-03-19
Zgłoś SPAM
"▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2022-03-19
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   344   345   346   ...   732   733    następna » 
+ dodaj znicz

Krzyś Bernat

* 07.03.2000

+ 05.09.2010

Miejsce pochówku:
Warszawa, cm. Służewski Stary, ul. Fosa 17
woj. mazowieckie

O nim

Zesłał Bóg anioła, bo widział, że potrzeba połączyć wodę i ogień.
Pozornie niemożliwe.

Dorastał razem z nami, dzieląc wszystkie nasze radości i smutki.
Pokazywał, jak można kochać nie żądając niczego w zamian. Pokazywał, jak można myśleć o innych zamiast myśleć o sobie. Pokazywał, jak w największych kłopotach można odnaleźć radość i ślad Bożej ręki.

Połączyłeś nas Krzysiu swoją miłością, zdobywającą wszystkich, którzy Cię poznali.

Nawet wtedy, gdy ogarnęła Cię przerażająca choroba, dźwigałeś ten krzyż, nie skarżąc się. Cierpiałeś pozbawiony prawie wszystkich radości, które są dniem codziennym Twoich rówieśników. Walczyłeś i pozostawałeś z nami tak długo, bo czułeś, że nie jesteśmy gotowi na Twoje odejście. Dla nas każdy kolejny dzień z Tobą był wymodlonym darem Boga.

Dziękujemy Ci Krzysiu za to, że byłeś z nami. Niebo nam Cię zesłało, jak małego aniołka, żeby pokazać nam, co znaczy bezgranicznie kochać i poświęcać się dla innych.

Swoją miłością zjednoczyłeś tak wielu ludzi, którzy na całym świecie modlili się o Twoje uzdrowienie, którzy bezinteresownie wspomagali Ciebie i nas w walce z chorobą i trudnościami dnia codziennego.

Dziękujemy Księdzu Jackowi - proboszczowi naszej Parafii - za opiekę duchową, i za wszystkie sakramenty, które Krzyś otrzymał w naszym Kościele.

Dziękujemy księżom i szafarzom, za modlitwę i komunię, z którą przychodzili do Krzysia, gdy sam nie mógł uczestniczyć w Mszy świętej.

Dziękujemy Pani Alince Bednarek za wszystko, bo nie da się wyliczyć wsparcia i miłości, jaką obdarzyła Krzysia.

Dziękujemy Pani Małgosi Karpińskiej - wychowawczyni Krzysia, która całym sercem pokochała go jak własne dziecko i dawała mu radość nauki, której tak bardzo pragnął.

Dziękujemy dzieciom - koleżankom i kolegom Krzysia z klasy za to, że chociaż go prawie nie znali, to był obecny w ich sercach.

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 330, a w szczególności pracownikom świetlicy szkolnej za dar serca i pomoc finansową.

Dziękujemy księdzu Wojtkowi - kapelanowi Hospicjum - za opiekę duchową i ostatnie pożegnanie.

Dziękujemy pracownikom Hospicjum i wolontariuszom - za pomoc i radość Krzysia na bałtyckiej plaży, za to, że ostatnie chwile swojego życia mógł spędzić w domu, z najbliższymi, w poczuciu bezpieczeństwa i miłości.

Dziękujemy Kasi Tilokani za bezinteresowną rehabilitację Krzysia.

Dziękujemy fundacji "Mam Marzenie" za kroplę szczęścia.

Dziękujemy fundacji "Avalon" za udostępnienie swojego konta.

Dziękujemy dr Monice Stefankiewicz - która pokazała, że będąc lekarzem można również pozostać człowiekiem.

Dziękujemy też Rodzicom, rodzinie i wszystkim znajomym i nieznajomym (a było ich tak wielu, że nie jesteśmy w stanie wymienić tu wszystkich) , którzy w tak trudnych chwilach wspierali Krzysia i nas oferując pomoc duchową i finansową.

-----------------------

Krzysiu - Synku nasz najukochańszy - odszedłeś, ale zawsze będziesz z nami, w naszych sercach, w naszych myślach i w naszych działaniach. Kiedyś znowu się spotkamy, weźmiemy za ręce i pobiegniemy połączeni miłością, której nic nie zgasi.

 

Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Artur Przyjaciel z zerówki
Józek Marchewczyk z rodziną
Natalia Wisniewska
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Sylwia i Weronika Gniadek
zuzia gałek
Gosia, Klaudia i Simon
dorota bgar
ciocia śp Pawełka Runge
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Barbara spod Krakowa
Babcia i Dziadzio
mama Emilka Lewandowskiego
Iwona Roula-Karpinska
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 187628 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.