Odtwarzanie Kliknij, aby rozpocząć odtwarzanie Pauza Pauza
Wczytywanie
Tło
X
Zapalone znicze + dodaj znicz
Zapalone ponad rok temu
"Światełko w kolejny piątek Wielkiego Postu. Stacja IV Jezus spotyka swoją Matkę,stacja V Szymon z Cyreny pomaga dźwigać krzyż."Jak płakała Matka miła, jak cierpiała,gdy patrzyła na Boskiego Syna ból"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-03-10
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2023-03-10
Zgłoś SPAM
"Kiedy Byliście przy nas nie liczyło się nic...teraz nam pozostały smutek i łzy...będziemy Was zawsze kochać i będziemy o Was śnić, ale to nie wystarcza..."
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-09
Zgłoś SPAM
"▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒) (▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)JESTEŚMY Z WAMI ANIOŁKI(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)❄️(▒┗ ☾︾☽ ┛▒)"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-09
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2023-03-09
Zgłoś SPAM
"Przeminęło szczęście jak baśń daleka. Oszukały sny i oszukało życie..... Światełko Pamięci dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-09
Zgłoś SPAM
"Świtełko urodzinowe"
zapalił(a) Barbara i Henryk Bernat dnia 2023-03-09
Zgłoś SPAM
"Nie ma już nic...tylko wspomnień cichy szept, zdeptanych uczuć stos, góra pustych słów...i wieczna, cudowna pamięć...a to tak mało Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-08
Zgłoś SPAM
"-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- A Wy czekajcie po drugiej stronie i otwórzcie nam wieczność. -:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:- Światełko i modlitwę zostawiamy-:¦:-________❤️☀◊☀❤️_______-:¦:-"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-08
Zgłoś SPAM
";Jesteś pierwszą myślą,kiedy się budzę i ostatnią,kiedy zasypiam; ___ Światełko z modlitwą dla Ciebie Krzysiu."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-08
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) mama Marty dnia 2023-03-08
Zgłoś SPAM
"Krzysiu, smutne światełko na wczorajsze urodziny i dziś w Dniu Kobiet"
zapalił(a) mama Tadzia W dnia 2023-03-08
Zgłoś SPAM
"I wciąż ta sama pustka dookoła, i ciemność, i cisza, i myśli zbłądzone szukają oparcia jak nasza nostalgia, jak tęsknota bezimienna co trwa...Śpijcie spokojnie Kochani"
zapalił(a) Mama Krzysia Rzepeckiego dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
"┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘ŚWIATEŁKO I MODLITWĘ ZOSTAWIAMY ┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘*** ❤️❤️❤️***┌▄┘┌▄┘┌▄┘┌▄┘"
zapalił(a) RODZICE ANETKI JUCHA dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
"Krzysiu, smutne światełko urodzinowe dla Ciebie [*]"
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
""
zapalił(a) ❤️*❤️ Mama Karola Wiśniewskiego ❤️*❤️ dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
"Urodzinowe smutne światełko i modlitwa dla Ciebie Krzysiu kochany....śpij spokojnie."
zapalił(a) rodzice Michała Ruta dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
"Urodzinowe Światełko Pamięci Krzysiu"
zapalił(a) babcia i dziadek dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
"●✨● ☀️ Urodzinowe Światełko Pamięci Krzysiu ❤️●✨● Śpij spokojnie Aniołku."
zapalił(a) mama Marcina Domańskiego dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
"Krzysiu światełko pamięci i modlitwa."
zapalił(a) mama Marty dnia 2023-03-07
Zgłoś SPAM
Strony:   « poprzednia    1   2   ...   257   258   259   ...   730   731    następna » 
+ dodaj znicz

Krzyś Bernat

* 07.03.2000

+ 05.09.2010

Miejsce pochówku:
Warszawa, cm. Służewski Stary, ul. Fosa 17
woj. mazowieckie

O nim

Zesłał Bóg anioła, bo widział, że potrzeba połączyć wodę i ogień.
Pozornie niemożliwe.

Dorastał razem z nami, dzieląc wszystkie nasze radości i smutki.
Pokazywał, jak można kochać nie żądając niczego w zamian. Pokazywał, jak można myśleć o innych zamiast myśleć o sobie. Pokazywał, jak w największych kłopotach można odnaleźć radość i ślad Bożej ręki.

Połączyłeś nas Krzysiu swoją miłością, zdobywającą wszystkich, którzy Cię poznali.

Nawet wtedy, gdy ogarnęła Cię przerażająca choroba, dźwigałeś ten krzyż, nie skarżąc się. Cierpiałeś pozbawiony prawie wszystkich radości, które są dniem codziennym Twoich rówieśników. Walczyłeś i pozostawałeś z nami tak długo, bo czułeś, że nie jesteśmy gotowi na Twoje odejście. Dla nas każdy kolejny dzień z Tobą był wymodlonym darem Boga.

Dziękujemy Ci Krzysiu za to, że byłeś z nami. Niebo nam Cię zesłało, jak małego aniołka, żeby pokazać nam, co znaczy bezgranicznie kochać i poświęcać się dla innych.

Swoją miłością zjednoczyłeś tak wielu ludzi, którzy na całym świecie modlili się o Twoje uzdrowienie, którzy bezinteresownie wspomagali Ciebie i nas w walce z chorobą i trudnościami dnia codziennego.

Dziękujemy Księdzu Jackowi - proboszczowi naszej Parafii - za opiekę duchową, i za wszystkie sakramenty, które Krzyś otrzymał w naszym Kościele.

Dziękujemy księżom i szafarzom, za modlitwę i komunię, z którą przychodzili do Krzysia, gdy sam nie mógł uczestniczyć w Mszy świętej.

Dziękujemy Pani Alince Bednarek za wszystko, bo nie da się wyliczyć wsparcia i miłości, jaką obdarzyła Krzysia.

Dziękujemy Pani Małgosi Karpińskiej - wychowawczyni Krzysia, która całym sercem pokochała go jak własne dziecko i dawała mu radość nauki, której tak bardzo pragnął.

Dziękujemy dzieciom - koleżankom i kolegom Krzysia z klasy za to, że chociaż go prawie nie znali, to był obecny w ich sercach.

Dziękujemy Dyrekcji i pracownikom Szkoły Podstawowej nr 330, a w szczególności pracownikom świetlicy szkolnej za dar serca i pomoc finansową.

Dziękujemy księdzu Wojtkowi - kapelanowi Hospicjum - za opiekę duchową i ostatnie pożegnanie.

Dziękujemy pracownikom Hospicjum i wolontariuszom - za pomoc i radość Krzysia na bałtyckiej plaży, za to, że ostatnie chwile swojego życia mógł spędzić w domu, z najbliższymi, w poczuciu bezpieczeństwa i miłości.

Dziękujemy Kasi Tilokani za bezinteresowną rehabilitację Krzysia.

Dziękujemy fundacji "Mam Marzenie" za kroplę szczęścia.

Dziękujemy fundacji "Avalon" za udostępnienie swojego konta.

Dziękujemy dr Monice Stefankiewicz - która pokazała, że będąc lekarzem można również pozostać człowiekiem.

Dziękujemy też Rodzicom, rodzinie i wszystkim znajomym i nieznajomym (a było ich tak wielu, że nie jesteśmy w stanie wymienić tu wszystkich) , którzy w tak trudnych chwilach wspierali Krzysia i nas oferując pomoc duchową i finansową.

-----------------------

Krzysiu - Synku nasz najukochańszy - odszedłeś, ale zawsze będziesz z nami, w naszych sercach, w naszych myślach i w naszych działaniach. Kiedyś znowu się spotkamy, weźmiemy za ręce i pobiegniemy połączeni miłością, której nic nie zgasi.

 

Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Artur Przyjaciel z zerówki
Józek Marchewczyk z rodziną
Natalia Wisniewska
MAMA KRYSTKA RYBAKOWSKIEGO
Mama śp. Roberta i Wiesia Walas
Sylwia i Weronika Gniadek
zuzia gałek
Gosia, Klaudia i Simon
dorota bgar
ciocia śp Pawełka Runge
Sylwia Jaworska ***mama Aniołeczka Natalki***
Barbara spod Krakowa
Babcia i Dziadzio
mama Emilka Lewandowskiego
Iwona Roula-Karpinska
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 186676 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.