Tło
X
Kondolencje + dodaj kondolencję
Dodane w maju
Alicja Bartkowska / znajoma
2022-05-27
Jak trudno żegnać na zawsze kogoś, kto jeszcze mógł być z nami. Z ogromnym bólem przyjęłam wiadomość o śmierci Jacka, choć wciąż nie mogę w to uwieżyć, Rodzinie i bliskim składam płynące z serca wyrazy współczucia.
Zgłoś SPAM
Karolina F.
2022-05-26
Pawle, przyjmij ode mnie najszczersze wyrazy współczucia. Jacek był moim pierwszym szefem, kiedy przyszłam do PM w 2006r. Twojego ojca zapamiętam jako zawsze uśmiechniętego, radosnego i ciepłego człowieka. Będzie nam go bardzo brakowało! Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Zgłoś SPAM
Radek
2022-05-26
Drogi Jacku, Szefie, Twoja pewność siebie, umiejetność znalezienia rozwiazań w sytuacjach trudnych, jasność umysłu, zawsze otwarte drzwi do gabinetu oraz usmiech byly elementami które najbardziej bedzie mi brakować. Są ludzie którzy z uwagi na swój charakter bardzo wyrażnie oddziaływują na miejsce w ktorym są oraz ludzi którzy ich otaczaja. Ty byles dla mnie taka osoba. Niezapomnianie wsparcie i troska. Spoczywaj w pokoju. Amen
Zgłoś SPAM
Mariusz Świerk
2022-05-25
Jacku, Dziekuję za zatrudnienie w dobrej i poważnej firmie, za dobry przykład uczciwości, staranności, a także uśmiechu i wrażliwości na innych. Będzie Nam Ciebie brakowało. Spoczywaj w pokoju! Składam kondolencje dla Rodziny.
Zgłoś SPAM
Ewa
2022-05-25
Pawle, wiadomość o śmierci Twojego taty, nie do końca do mnie jeszcze dotarła. Jacek był dobrym Szefem. Szybko i konkretnie załatwiało się z nim sprawy służbowe. Biła od niego radość. Przyjmij, proszę, i przekaż Twojej mamie i siostrze oraz dalszej rodzinie najszczersze kondolnecje. Wieczny odpoczynek racz Mu dać, Panie, a światłość wiekuista niechaj Mu świeci. Niech odpoczywa w pokoju wiecznym. Amen.
Zgłoś SPAM
Agnieszka Jaroszewicz Karczewska
2022-05-24
Jacku, drogi szefie odszedłeś za szybko pozostawiając nas w smutku i żalu, będzie nam brakowało twojej stanowczości, uśmiechu i poczucia humoru. Są ludzie niezastąpieni i właśnie do nich należałeś. Spoczywaj w pokoju! Składam kondolencje dla Rodziny i przyjaciół Jacka.
Zgłoś SPAM
Paulina Błaszkowska
2022-05-24
Składam kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny i przyjaciół Jacka. Dla mnie na zawsze pozostanie częścią PM, będzie go tu brakowało. Zapamiętam go tak, jak myślę że by chciał - uśmiechniętego człowieka i dobrego szefa.
Zgłoś SPAM
Krzysztof
2022-05-24
Jacek pozostanie w mojej pamięci jako nieodżałowany kolega, przełożony i mentor.
Odszedł zdecydowanie za szybko! Niech odpoczywa w pokoju.
Zgłoś SPAM
Michał Dadajewski / kolega
2022-05-24
Jacku,
Dziękuję za lata wspólnej pracy i pomoc w rozwoju zawodowym i osobistym.
Będzie nam Ciebie brakowało, ale będziesz w naszej pamięci.
Zgłoś SPAM
+ dodaj kondolencję

Jacek Kudrzycki

* 17.03.1958

+ 20.05.2022

Miejsce pochówku:
Wrocław
woj. dolnośląskie

O nim

Ku pamięci Naszego wieloletniego Kolegi - Jacka Kudrzyckiego, który odszedł 20 maja 2022 po krótkiej walce z ciężką chorobą.

Pamiętamy:
+ dopisz się do listy
Katarzyna Zabel
Mariusz Świerk
Paweł Szymczak
Magdalena Król
Grzegorz Kubaszewski
Justyna Połatajko
zobacz wszystkie
stronę odwiedziło: 814 osób
Zamknij Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.