Są ludzie,którzy żyją wiecznie i nawet śmierć nie przeszkodzi im być z
nami... Oni prowadzą nas ścieżkami życia i tulą do snu...wystarczy tylko
wierzyć, a wtedy zauważymy,że wciąż są z nami!
Zgłoś SPAM
mama ś.p.Wojtusia Ligenza
światełko kochanie [*]
Zgłoś SPAM
Mama Leszka Klikowicza
Światełko pamięci dla Ciebie zostawiam
Zgłoś SPAM
mama Bartka Szczyrba
Poniedziałkowe światełko pamięci dla Ciebie Wojtusiu Kochany,taki piękny
czas się zbliża–Wakacje–a Ty spisz,a Ciebie nadal nie ma [*]
najjaśniejsze światełko pamięci dla Ciebie...[*]...
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Światełko na kilka dni mojej nieobecności Wojtusiu...
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
Nosimy wasze serce z sobą-nosimy je w naszych sercach,nigdy się z nimi nie
rozstajemy,gdzie idziemy Wy idziecie z nami,cokolwiek robimy samotnie,jest
waszym dziełem...aniołki !
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
"Żal nasz bezmierny, cicha łza się sączy, ucichnie wtedy, kiedy Bóg
nas złączy."
Zgłoś SPAM
mama Marty Kamińskiej
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
A gdy spojrzysz w niebo, i ujrzysz znajomą twarz. Uśmiechniesz się i
pomyślisz, że tam Anioła masz. On czuwa, gdy przyjdzie cień lecz się
jeszcze spotkamy. Nadejdzie taki dzień.
Zgłoś SPAM
mama Sebastiana
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Bo umrzeć, to zbyt mały powód aby przestać kochać" -aniołeczki
:*:*
Zgłoś SPAM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Gdy zgaśnie światło i nadzieja życia.
Tylko wiara przywróci pamięć i ludzkie oblicza.
Za wcześnie odchodzą marzenia i sny.
Zostają miłe wspomnienia a w sercu smutek i łzy.
Zgłoś SPAM
rodzice śp. Przemka Jakubczyka
[*] [*] [*]
Zgłoś SPAM
Rodzice sp Darka Kowalczyka
Światełko na dziś.[****]
Zgłoś SPAM
Anita i Bartek
"Czasem cały świat oznacza mniej niż jeden człowiek, którego brak
..." Aniołeczki Światełka za wszystkie dni ...!
Zgłoś SPAM
mama Karolinki-babcia Jędrusia
Wojtusiu....
Zgłoś SPAM
mama śp. RAFAŁA PAŚKUCKIEGO
A kiedy już się spotkamy w Twoim niebie zielonym,będziemy
szczęśliwi,radośni w spokoju nieskończonym....Modlitwę i światełko
pamięci posyłam Tobie ((*)) ((*))
Zgłoś SPAM
Elżbieta Chmielewska
....Pokój Wam wieczny aniołeczki w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i
łza nie płynie....gdzie nie ma smutku i rozpaczy ...[*]..[*]
Strona KuPamięci wykorzystuje pliki cookie ("ciasteczka") w celu
zapewnienia dostępu do treści (więcej informacji).
Zmiana ustawień dotyczących przechowywania ciasteczek możliwa jest
bezpośrednio z poziomu Twojej przeglądarki.