Odtwarzanie Pauza
Wczytywanie
 
KuPamięci.pl

Hubert Zając


* 23.07.1977

 

+ 12.08.2002

Miejsce pochówku: Siedlce, Cmentarz Centralny

,

woj. mazowieckie

 
Licznik odwiedzin strony
13827

Hubert był (jest) moim bratem ciotecznym i podobnie jak ja, jedynakiem. Pamiętam jak cieszyłam się, że ma się urodzić. Pamiętam też ten dzień kiedy moja Mama powiedziała mi, że Hubert jest już na świecie, ale niestety ma obustronny rozszczep wargi i podniebienia. Niezbyt rozumiałam co to znaczy. Pobiegłam do pokoju dziadka i poszukałam w encyklopedii. Przeczytałam i ... czekałam na powrót ze szpitala Cioci z Hubertem. Pokochałam go od samego początku. Pamiętam spacery z wózkiem i dni wszystkich operacji, oraz wiadomość, że oprócz rozszczepu wargi Gucio (tak nazywał Huberta nasz dziadek) ma jeszcze wadę serca.

Jako dziecko Hubert przeszedł kilka operacji. Był bardzo dzielnym chłopczykiem, a później chłopakiem i młodym mężczyzną. Szykował się na operację plastyczną, kiedy okazało się, iż ma tętniaka na aorcie. Wierzył, że i tym razem się uda. Niestety.

Jakim był człowiekiem ten mój teraz wiecznie młody Brat? Uczuciowym, wrażliwym, miał poczucie humoru i kochał życie, chociaż ono nie szczędziło mu przykrych niespodzianek. Bardzo kochał swoich Rodziców. Marzył o tym, aby kiedyś założyć własną rodzinę. No cóż...

Wierzę mój "mały" Braciszku (nadal masz "tylko" 193 cm wzrostu?), że teraz bez operacji wyglądasz dokładnie tak, jak chciałeś wyglądać. Wierzę, że odnalazłeś to, co na ziemi nie było Ci dane i wspólnie ze swoim Tatą czekasz na nas wszystkich.

 
Zapal znicz   |   Wszystkie znicze
RENIA MAMA JARECZKA PYRSAKA
2017-05-07
"Boso idę,....aż wiosna przyjdzie po zimie... Aż moc bólu się skończy... Aż smutek minie........... Idę zawsze do Ciebie......Wiem,....że z trudem iść muszę Tam...gdzie wreszcie odnajdę ....TWĄ UKOCHANĄ DUSZĘ"... ─═❤️ ✿ ⊱❖⊰ ✿ ♦ HUBERCIE ♦ ✿ ⊱❖⊰ ✿ ❤️ ═─
mama Tadzia W
2015-06-26
Pani Beato, wyrazy współczucia dla Pani i bliskich Huberta.Pięknie pani napisała o swoim bracie !Mój biedny syn miał kolegę o takim nazwisku, niestety, nawet nie zapali teraz znicza, jak łatwo zapomina się o ludziach, kiedy tylko znikną ze sceny życia. Smutek i żal pozostaje na zawsze tylko w sercach tych, którzy naprawdę kochali lub byli prawdziwymi przyjaciółmi.
Złóż kondolencje   |   Wszystkie kondolencje
05-01-2018 r
Deszczo­we dni, czar­ne chmu­ry. To wszys­tko kiedy Cię nie ma. Mam tyl­ko Twe zdjęcia - co wiele znaczą. Mam tyl­ko Nasze wspom­nienia. Wy­daje mi się , że jes­tem sa­ma. Choć wokół ty­lu jest ludzi. Smu­tek ocza­mi mi się wy­lewa. I gorzkie łzy po twarzy gu­bi. Chciałabym cho­ciaż na chwilę. Przytulić się do Ciebie. Powiedzieć Ci jak bardzo mi Ciebie brak. Jak tęskno mi do Ciebie. HUBERCIE.
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
17-08-2017 r
Wierzymy jednak bólem zajęci. Że Bóg Cię przyjmie w swoich włościach. Ugoszczą także wszyscy święci. Widząc miłego sercu gościa. Ciesz się w niebiosach zacnym gronem. Tam równo wszystkich chcą doceniać. Choć życie śmiercią zakończone. To nie oznacza zapomnienia. DZIĘKUJĘ ZA ŚWIATEŁKA ZAPALONE MOIM BLISKIM
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
Dodaj wspomnienie   |   Wszystkie wspomnienia
Opcje strony:
Zdjęcia
Hubert z Rodzicami i moją Mamą.
Mały Hubert i ja.
-
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
MAMA ŚP JACUSIA GŁADYSZ.
zapalił(a) dnia 2017-05-04
Wciąż płyną dni,pośród nich my. Tak bliscy, a tak daleko od siebie. Czy pozostaną nam już tylko sny? Nie tak to miało być. Szara pustka ból cierpienie. A po Tobie zostało tylko wspomnienie.(...)
-
Powiadom znajomych
Imię i nazwisko:
Adres e-mail:
-
Pamiątki
Obrazki pamiątkowe
 
-
SprzataniePomnikow.pl
Kliknij aby obejrzeć ofertę
 
-
Beata CP
04.05.2015